Aan de zuidkant van Aan de Lanen fase 1 staat een rij van vijf fraaie rijwoningen met aan de voorzijde uitzicht op een brede groenstrook met daarachter water. De woningen hebben details in chique landelijke stijl, zoals de voordeur en luiken aan de ramen. Bouwnummer 236 is een fijne gezinswoning, met drie slaapkamers én een ruime zolderverdieping. De achtertuin grenst aan een steeg die direct uitkomt bij de parkeerplaats. Is zo’n comfortabele woning tussen water en groen iets voor jou?
Kom binnen
Via de voortuin kom je binnen in de hal. Hier is het toilet, de trap naar de eerste verdieping en door de deur rechtdoor betreed je de woonkamer. Hier kijk je door de schuifpui meteen uit op de achtertuin, die achterom te bereiken is. Handig, want hier heb je een berging voor de fietsen en toegang naar de steeg die uitkomt bij de parkeerplaats. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken aan de voorzijde, die uitzicht biedt op de groenstrook waar de kinderen lekker kunnen spelen. Comfortabel is ook de standaard vloerverwarming op de begane grond; je hebt altijd warme voeten!
Even boven kijken
Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers en de badkamer. Deze biedt plaats aan een wastafel, douche en tweede toilet. De zolder is voorzien van een dakkapel en is nog volledig vrij in te delen. Wat zijn jouw wensen; een vierde slaapkamer of een hobbykamer misschien? Op deze verdieping zijn ook de aansluiting voor de wasmachine en droger.