Heerenhuis 6.6m breed
Omschrijving
Op zoek naar iets bijzonders? In Aan de Kade fase 1 komen unieke 8 Heerenhuizen van zo’n 6,6 meter breed en met 169 m2 woonplezier. De robuuste rode gevelsteen, cortenstaal accenten en het karakteristieke sheddak geven deze woningen een industriële touch, terwijl de Delftse stoep juist dat warme, dorpse gevoel oproept. Parkeren kan direct voor de deur en de achtertuin op het zuidwesten is ideaal voor gezellige, zwoele zomeravonden. Hier woon je niet zomaar, hier woon je groots! Meer weten? Lees snel door.
Kenmerken
Oppervlakten & inhoud
Woning
Indeling
Buitenruimte
Bergruimte
Parkeren
Energie
Keurmerken
Overzicht wordt geladen..
Planning
Je bekijkt een onderdeel van project: Lierkwartier Aan de Kade fase 1. Alle informatie over het project vind je op de planningspagina.
Lierkwartier Aan de Kade fase 1
In verkoopMet trots presenteren wij de eerste 36 woningen van Aan de Kade fase 1. In de eerste fase vind je een gevarieerd aanbod aan woningen, zoals rijwoningen met een woonoppervlakte vanaf circa 132 vierkante meter en extra brede herenhuizen van maar liefst 169 vierkante meter. Alle woningen zijn voorzien van de nieuwste energiebesparende technieken en hebben een A++++ energielabel, wat onder meer bijdraagt aan lagere energiekosten en een hogere maximale hypotheek. De verkoop is gestart, alle woningen zijn toegewezen.