Lierkwartier Aan de Kade Fase 2
In Lierkwartier aan de kade fase 2 vind je een gevarieerd aanbod aan woningen, zo worden er diverse eengezinswoningen beschikbaar maar ook verschillende soorten appartementen. Alle woningen zijn voorzien van energiebesparende technieken en hebben een A+++ energielabel.
Aanbod
Lierkwartier Aan de Kade
Hier gaan woondromen aanmeren! Aan de oostrand van De Lier wordt momenteel de wijk Aan de Kade gerealiseerd. Het sluitstuk van Lierkwartier grenst aan rivier de Lee en kenmerkt zich enerzijds door een dorpse sfeer met de focus op groen en anderzijds door stoere architectuur met verwijzingen naar oude pakhuizen. In totaal komen er circa 320 woningen in Aan de Kade, variërend van rijwoningen tot vrijstaande villa’s en van sociale huurappartementen tot royale penthouses.
De status van Lierkwartier Aan de Kade Fase 2 is op dit moment conceptontwikkeling
Prognose van oplevering: Tweede helft 2028
Interesse? Meld je aan
Hiermee blijf je op de hoogte van het belangrijkste nieuws en eventuele projecten
Laatste nieuws
Groene tuinen op hoogte: het deklandschap van Aan de Kade fase 2
In Lierkwartier Aan de Kade fase 2 wordt de beschikbare buitenruimte zo slim mogelijk benut. Beneden in de parkeergarage is plek voor de auto en daarboven ligt een groen dek. Op dit dek ontspannen bewoners in hun eigen achtertuin of ontmoeten ze elkaar in de gezamenlijke buitenruimte. In Aan de Kade fase 2 vind je geen parkeergarage met wat groen erop, maar een echte tuin op hoogte. Compleet met beplante tuin, beschutte zitplekken en veel ruimte om buiten te leven. “Het is hier niet of-of, maar en-en”, aldus landschapsarchitect Kevin van Leeuwen.