Dit zit standaard bij jouw woning

18 mei '26

Benieuwd wat er standaard bij je nieuwe woning in Aan de Kade fase 1b in Lierkwartier is inbegrepen? Goed nieuws: standaard krijg je een complete badkamer die direct klaar is voor gebruik. 

De badkamer

De badkamer is standaard al een fijne basis waar je zó blij van wordt. Denk aan strak tegelwerk tot aan het plafond en een comfortabele douche. Het sanitair is van mooie, vertrouwde merken zoals Villeroy & Boch en Grohe, geleverd door Plieger. Stijlvol, praktisch en helemaal af. En wil je het nog persoonlijker maken? Dan zijn er volop keuzes om jouw badkamer helemaal eigen te maken.

De keuken

De woning wordt opgeleverd zonder keuken, zodat je alle vrijheid hebt om jouw eigen smaak te volgen. Wel is er een aantrekkelijke projectaanbieding van Bruynzeel Keukens, speciaal voor dit project. Daarmee start je met een slim en compleet keukenvoorstel dat perfect past bij de woning, mét persoonlijk advies en projectvoordeel. Zo combineer je vrijheid met gemak.

Bekijk de keukenvoorstellen
Badkamer Aan de Kade fase 1b

Elke dag beginnen én eindigen in comfort

Badkamer Lierkwartier
Badkamer Lierkwartier

Alle woningen in Aan de Kade fase 1b worden compleet opgeleverd met een frisse, moderne badkamer! De afbeeldingen zijn sfeerimpressies.

Bekijk het woningaanbod

Bekijk alle woningen
Meer weten? Bekijk het laatste nieuws
Welke woning is jouw favoriet? Bekijk het woningaanbod