Wat een droomwoning, deze riante vrijstaande villa in Aan de Lanen, met een woonoppervlakte van zo’n 197 m2! Van dit woningtype zijn er slechts vier beschikbaar in fase 1. Bouwnummer 223 is een prachtige villa met een erker aan de voorzijde en entree aan de zijkant, in sfeervolle landelijke stijl. De woning staat op een gigantische kavel van zo’n 520 m2. Je woont hier heerlijk rustig tussen water en groen en bovendien heb je twee privé-parkeerplaatsen bij de woning. Kom binnen!
Ruimte genoeg?
Je parkeert de auto voor de deur en stapt via de fraaie zij-entree binnen in de hal. Hier vind je het toilet en de trap naar boven. De royale woonkamer van ruim 6 meter breed is heerlijk licht. Allereerst dankzij de openslaande deuren naar zowel de achtertuin, in het midden van de ruimte, als naar de zijtuin. Daarnaast zijn de zithoek én de open keuken aan de voorzijde, met erker, voorzien van zijramen. Comfortabel is ook de standaard vloerverwarming op de begane grond. Je hebt hier altijd warme voeten!
Slaapkamers voor iedereen
Op de eerste etage vind je drie ruime slaapkamers, waaronder de woningbrede slaapkamer aan de achterzijde, en een ruime badkamer voorzien van wastafel, douche en ligbad. Ook is hier nog een separaat toilet. Op de overloop van de ruime zolderetage vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Deze verdieping heeft daarnaast zowel aan de voor- als de achterzijde een afgesloten ruimte, naar eigen wens in te richten.